Hızlı Tren Öğrenci Bileti Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

Hızlı tren kaç lira?

Ankara-İstanbul (Kadıköy) arası 98.5 lira olan bilet fiyatı 118.5 lira olurken gidiş-dönüş ücreti ise 202 lira olarak belirlendi. Eskişehir-Ankara arası 43.5 lira olan YHT bileti 52.5 lira olurken, 74 lira olan gidiş-dönüş biletinin fiyatı ise 90 lira oldu. 37 lira olan genç tarife ücreti ise 45 lira oldu. 2

YHT Öğrenci indirimi var mı?

13-26 yaş arası gençlere %15. 60-64 yaş arası yolculara %15.

Hızlı tren bileti nasıl alınır?

İstasyonlarda yer alan gişelerden trenin hareket saatinden 5 dakika önceye kadar çıkış istasyonunu seçip bilet satın alabilirsiniz. Çağrı merkezi veya internet üzerinden ise trenin hareket saatinden 15 dakika önceye kadar bilet satın alınabilmekedir.

Eskişehir istanbul arası hızlı tren kaç TL?

İstanbul ‘dan Eskişehir ‘e hızlı trenle seyehat etmek isteyen yolcular bilet ücreti olarak 195 lira ödeyecek. Günde 10 sefer yapılan İstanbul – Eskişehir hızlı treni için ilk sefer Pendik’ten 06:01′ de başlıyor son sefer ise18:01’de bitiyor. Ortalama yolculuk süresi ise 2 sa 54 dk.

Ankara istanbul hızlı tren kaç TL?

Ankara – İstanbul (Kadıköy) arası 98.5 lira olan bilet fiyatı 118.5 lira olurken gidiş-dönüş ücreti ise 202 lira olarak belirlendi. 2

You might be interested:  Ösym Sınav Harcı Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

Hızlı tren kimlere indirimli?

Yolcu taşımacılığına teşvik amacıyla, yolcu tarifesi gereğince gidiş-dönüş bilet alanlara, 26 yaşına kadar olan gençlere, öğretmenlere, askeri yolculara, gruplara, 60 yaş ve üzerindeki yolculara, basın kartı sahiplerine yüzde 20’şer, 65 yaş üzerindeki yolcular ile 7-12 yaş arası çocuklara yüzde 50 indirim uygulanacak.

Hızlı tren bileti kaç yaşa kadar ücretsiz?

Çocuk %50: 7-12 yaş arası çocuklar için uygulanmaktadır. (Ayrı bir yer istenmemek koşuluyla 0-6 yaş çocuklar ücretsiz seyahat edebilir.) 65 Yaş ve üzerindeki yolcular %50: YHT, Anahat trenlerinde 65 yaş ve üstü yolcular yararlanabilmektedir.

TCDD engelli indirimi ne kadar?

Dernek Genel Merkezimiz ile TCDD Genel Müdürlüğü arasında çalışmaları sonucunda şehirlerarası yolculuklarda rapor oranı %40-49 arası olan engelli yolculara kendisi için %50 indirim, %50 ve üzeri raporu olan engelli yolculara ise hem kendisine hem de yanındaki bir refakatçiye yolcu biletlerinde %50 indirim sağlanmıştır.

TCDD genç indirimi ne kadar?

h) 65 Yaş ve üzerindeki yolcular %50, i )Çocuk (7-12 yaş arası) % 50 indirim yapılır. ( Ayrı bir yer istenmemek koşuluyla 0-6 yaş çocuklar ücretsiz seyahat edebilir.) *Yaşa dayalı indirimlerde ( Genç, 65 Yaş vb.) yaş hesabı yapılırken doğum tarihi esas alınır.

Ankara Hızlı Tren nerelere gidiyor?

Ankara ‘dan kalkan tren Eryaman, Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Arifiye, İzmit, Gebze, Pendik, Bostancı, Söğütlüçeşme, Bakırköy duraklarına uğrayarak Halkalı’ya yaklaşık 4 saat 15 dakika arasında ulaşıyor. Aynı şekilde Ankara – İstanbul seferleri de o civar sürüyor.

Ankara hızlı tren kaç saat?

Ankara İstanbul hızlı treninin seyahat süresi; 4 saat 15 dakikalık bir yolculuk olarak hızı ile öne çıkıyor.

Pendik Eskişehir hızlı tren kaç TL?

İstanbul Pendik Eskişehir Arası Tren bilet fiyatları 55 TL dir İstanbul Pendik Eskişehir arası YHT nin yanısıra Geceleri yataklı vagonlu Eskişehir ekspresi de günde 1 kez hizmet vermektedir.

You might be interested:  Öğrenci Mailine Nasıl Girilir?(En iyi çözüm)

Eskişehir istanbul hızlı tren saat kaçta var?

Eskişehir İstanbul Hızlı Tren Sefer Saatleri 2019 Eskişehir İstanbul hızlı trenini kullanmak isteyenler için Eskişehir ‘den kalkan ilk sefer; 07.31’de kalkmaktadır. İkinci seferin kalkış vakti; 09.33 iken üçüncü sefer; 11.11’de kalkmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *