Öğrenci El Kartı Nasıl Çıkarılır?(En iyi çözüm)

Öğrenci El kartı ne kadar çeker Konya?

İndirimli Elkart’a 90 TL, tam abonman Elkart’a 160 TL yükleyerek, Konya şehir merkezinde bulunan otobüslerde 30 gün boyunca sınırsız sayıda seyahat edebilirsiniz. Belediye otobüslerinin tam bir kişi ücreti 2,50 TL, öğrenci ve indirimli Elkart kullananların ücreti ise 1,55 TL’dir.

Konya Tramvay kimlere ücretsiz?

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “ Ücretsiz Veya İndirimli Seyahat Kartları Yönetmeliği”nin Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından 65 yaş ve üzeri vatandaşların Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu ulaşım araçlarından ücretsiz olarak yararlanmaya başladıklarını söyledi.

Konya el kart nasıl çıkartılır?

Büromuzda Elkart çıkartma aşamasında; Nüfus Cüzdanı ve Kart bedeli 3,00 TL ile başvurabilirsiniz. – Türkiye İstatistik Kurumunun talep yazısı ve onaylı listesi, Kurum yukarıda belirtilen belgeler ile belediyemizin yazı işlerine müracaat etmelidir.

El kartımı kaybettim ne yapmalıyım?

Belediyemize ait web sitesinden ulaşılabilecek “Kayıp Elkart (Geçici) Müracaat Formu” ile işlem yapılabilmektedir. İnternet üzerinden yapılan kayıp işlemleri 3 iş günü içerisinde Elkart Müdürlüğüne müracaat edilerek imzalı şekle getirilmelidir. Süresi içinde yapılmayan onaysız müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

You might be interested:  Isg Sınav Ücreti Hangi Bankaya Yatırılacak?(EN iyi 5 ipucu)

Öğrenci Elkart kaç TL çekiyor?

Ayrıntılı bilgi için öğrenci işleri biriminizle görüşünüz. 18. İndirimli Elkart ile şehir içi seyahat 1,55- TL, tam Elkart ile 2,50- TL ‘dir, 19.

Öğrenci kartı ne kadar?

İSTANBULKART TAM VE ÖĞRENCİ ÜCRETLERİ 2021 Aylık akbil de olarak bilinen 275 lira olan tam mavi kart 317 lira, 50 lira olan öğrenci kartı 57 liradan satılacak.

EGO sağlık çalışanlarına ne zamana kadar ücretsiz 2021?

Bu kapsamda, Cumhurbaşkanlığınca alınan 28 Aralık 2021 tarihli yeni Karar da dikkate alınarak sağlık çalışanlarımız Belediyemizce verilen toplu taşımacılık hizmetlerinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar ücretsiz olarak yararlanmaya devam edeceklerdir.

Sağlıkçılara toplu taşıma ne zamana kadar ücretsiz Konya?

Karara göre, salgınının yayılmasının önlenmesine yönelik tedbirler kapsamında, sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personel, ilgili belediye tarafından karar verilmesi şartıyla belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların kurdukları birlik, müessese, işletme ve

Istanbul’da toplu taşıma kimlere ücretsiz?

Toplu taşıma araçlarında, şehir içi veya şehir dışı seyahatlerinde yaşlılara, engelli kişilere, gazi ve şehit yakını ailelere ücretsiz olarak sunulan ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Öğrenci kimlik kartı nasıl çıkarılır?

Kimlik Kartının Alınması Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan yeni öğrenci kimlik kartı nüfus cüzdanı/ehliyet/pasaport vb. belge ibraz ederek öğrencinin kendisi tarafından başvurularak ilgili akademik birimden alınır.

Tramvay kartı nereden alınır?

Raylı Sistem Tramvay istasyonlarında, Teleferik Tesislerinde, Şehirlerarası Otogarda ve Araştırma Hastanesi önünde bulunan Kiosklardan, Samkart Başvuru ve Danışma Merkezimizden veya şehir içinde çeşitli yerlerde bulunan anlaşmalı Samkart Satış/Dolum Noktalarından alabilirsiniz.

Konya Elkart abonman nasıl yapılır?

* Elkart yükleme noktalarından temin edilen tam elkartlara abonman yüklenememektedir. Bunun için Elkart şube müdürlüğünden ya da Elkart web sayfasından kişiselleştirilmiş tam elkart temin edilmesi gerekmektedir. * Elkart ile otobüs ve tramvay aktarma hatlarında yapılacak ikinci ve ilave seyahat ücretsizdir.

You might be interested:  Okulistik Öğrenci Şifresi Nasıl Alınır?(Çözülmüş)

Öğrenci kimlik kartımı kaybettim ne yapmalıyım?

Herhangi bir nedenle yitirdiğiniz ulaşım kartınızın sınıfına göre ilgili durumu bildiren belge ( öğrenci belgesi, bağlı bulunduğunuz kurum kimliğiniz, engelli raporunuz vb.) ile 1 adet fotoğraf ve kart ücretini ödeyerek yeni kartınızı alabilirsiniz.

Bursa kartımı kaybettim ne yapmalıyım?

Eğer kartınız burada yoksa hiç vakit kaybetmeden Burulaş Seyahat Kartları Ofislerine başvurup gerekli işlemleri yaptırarak kayıp kartı iptal ettirip yeni kart başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Kent kartımı kaybettim ne yapmalıyım?

Kartların çalınması ve zayi olması durumunda kart başvuru merkezlerine şahsen gelerek ya da 0-(232)-320-0-320, 0-(232)-293-53-53 ve 0-(232)-293-53-55 numaralı telefonlara bildirimde bulunarak kartlar kullanıma kapattırılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *