Öğrenci Evi Ikinci Sezon Ne Zaman?(Solución)

Ogrenci evi ikinci sezon ne zaman?

0 yorum aserat 03 Mart 2021 17:35 1 Ocak itibarıyla hizmete giren Exxen’in ilk orijinal dizilerinden Hükümsüz ve Öğrenci Evi için 2. sezon onayı geldi. İkisi de 12 Mart’ta sezon finali yapacak.

Öğrenci evi 11 bölüm ne zaman başlayacak?

Öğrenci Evi dizisinin 11. bölümü 12 Mart 2021 Cuma günü Exxen’de yayınlandı. Platforma yüklenen yeni bölümü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizde.

Hükümsüz yeni bölüm ne zaman 11?

Hükümsüz dizisinin 11. bölümü 19 Mart 2021 Cuma günü Exxen’de yayınlandı. Platforma yüklenen yeni bölümü tek parça izleyebileceğiniz link haberimizde.

Aşk 101 2 sezon ne zaman?

Netflix platformunda yayınlanan Aşk 101 dizisinin ikinci sezonu için izleyiciler araştırmalarını sürdürüyor. Netflix’in Türk dizisi Aşk 101 ‘in 2. sezonu 1 Ekim Cuma günü yayınlanıyor. Hayatta kendi yolunu bulmaya çalışan bir grup gencin hikayesini anlatan Aşk 101 dizisi ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik.

Öğrenci evi için ne gerekli?

Öğrenci Evinde En Çok İhtiyaç Olan Ev Eşyaları

  • Yatak ve Yorgan. Yatak ve yorgan olmazsa olmaz listesinin birinci sırasında yer alıyor.
  • Buzdolabı İhtiyaca göre normal buzdolabı ya da mini buzdolabı tercih edebilirsiniz.
  • Ocak.
  • Çamaşır Makinesi.
  • Mutfak Eşyaları
  • Şofben.
  • Çalışma Masası
  • Dolap.

Exxen kaç TL?

Exxen + spor aylık ücreti, 1 yıl taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş olacak. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isteyenler ise ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilecek. Exxen, taahhütsüz aylık caymalı paket ise 59,80 kuruş ödenerek satın alınabiliyor.

You might be interested:  Augis Sınav Görevleri Ne Zaman Belli Olacak?(EN iyi 5 ipucu)

Feyyaz Gibi kaç bölüm?

1 Ocak 2021 tarihinde Exxen’de yayın hayatına başlayan dizinin başrollerini Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç paylaşıyor. Bunun yanı sıra Gibi’nin ilk sezonu 12 bölümden oluşuyor. Konusu ise Yılmaz ve İlkkan isimli iki karakterin sürekli birbiriyle didişmelerinden ortaya çıkan olumsuz olayları işliyor.

Gibi dizisi kaç sezon?

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan, yapımcılığını Özcanlar Yapım Sarayı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Ömer Sinir’in, senaristliğini Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin yaptığı başrollerini ise Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın paylaştığı Gibi dizisi 2. sezonuyla hayranlarıyla buluşacak.

Hükümsüz dizisi ne zaman başlayacak?

Hükümsüz, İnternet dizisi olarak 2021’de Exxen adlı dijital platformda yerini alması planlanan Türk dizisi. Yönetmen koltuğuna Ömer Faruk Sorak otururken, başrollerinde Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy yer almaktadır.

Hükümsüz nereden izlenir?

Hükümsüz dizisinin konusu Peki ama nasıl? Hükümsüz dizisi 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren Exxen platformunda haftalık olarak yayınlanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *