Samkart Öğrenci Nasıl Alınır?(Mükemmel cevap)

Güncel Tarihli Öğrenci Belgesi. Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi.

  1. Ulaşım ücret tarifesi ve kullanım koşulları UKOME tarafından belirlenen, aylık abonmanyüklenerek kullanılan Samkart‘tır.
  2. Başvuru, Samkart Başvuru ve Danışma Merkezimizden yapılmaktadır.
  3. Sivil ve Öğrenci olmak üzere toplamda 6 farklı tarifesi bulunur.

Samkart öğrenci nereden çıkarılır?

Samkart (Elektronik Ulaşım Kartı) Nasıl Alabilirim? Cumhuriyet Meydanı tramvay durağı arkasında yer alan Samkart Başvuru ve Danışma Merkezimize müracaat etmeniz gerekmektedir.

Samkart ne kadara çıkarılır?

T.C. Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü Ücretsiz Seyahat Kartı aslı ve fotokopisi. Gazi ve eşi, şehir yakını: Kimlikli Akıllı Samkart bedeli:10 TL.

Samkart süresi dolmuş ne demek?

Vizeleme (Güncelleme) işlemleri, kişiselleştirilmiş Samkart ‘larda kullanıcının indirimli veya ücretsiz kullanım şartlarının devam ettiğini belgeleyerek ulaşım kartı kullanımının süresinin uzatılmasını ifade eder.

Samkart öğrenci kaç TL?

SAMULAŞ’ın duyurduğu abonmanlık sistemine göre öğrenci ve öğretmenler için ise 30 gün süre ile 50 biniş için 90 TL, 75 biniş için 125 TL, 100 biniş için 150 TL, 150 biniş için ise 225 TL fiyat belirlendi.

Samsun Belediye otobüs kartı nereden alınır?

Abonman dolum işlemleri Samkart Başvuru ve Danışma Merkezimizden ve Bireysel Samkart Satış ve Dolum Bayilerinden yapılabilmektedir.

You might be interested:  Eba Kurs Öğrenci Kayıt Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

Eskişehir tramvay kartı nereden alınır?

Not: 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın yakınları da ‘ Kart Başvurusu Yapacak Vatandaşımızın Nüfus Cüzdanı’ ile Eskart başvurusu yapabilmektedir. İNDİRİMLİ ESKART BAŞVURU ÜCRETİ 10 TL’DİR. TAM ESKART SATIŞI İSE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZE AİT BÜFELERİMİZ VE ÖZEL BAYİLERDEN YAPILMAKTADIR.

Eskişehir eskart nasil alınır?

Not: 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın yakınları da ‘Kart Başvurusu Yapacak Vatandaşımızın Nüfus Cüzdanı’ ile Eskart başvurusu yapabilmektedir. İNDİRİMLİ ESKART BAŞVURU ÜCRETİ 10 TL’DİR. TAM ESKART SATIŞI İSE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEMİZE AİT BÜFELERİMİZ VE ÖZEL BAYİLERDEN YAPILMAKTADIR.

Samsun ulaşım kart numarası nerede yazar?

Ulaşım Kart Numarası kısmına ulaşım kartlarının üzerinde bulunan 8 haneli kart numarası veya bakiye yüklemesinden sonra verilen dolum fişlerinde yer alan kart numarasının ilk 8 hanesi ilgili kutucuğa girilmeli.

Tramvay kartı nasıl kullanılır?

Elkart belediyemize ait toplu ulaşım otobüslerinde, tramvaylarda ve durak turnikelerinde tesisli bulunan validatörlerde temassız okuma yapmak suretiyle, kişinin kendisi tarafından kullanılır. Kartınızı okutma işlemi sırasında görevli personele gösteriniz. Kullanım sırasında kartınızı cüzdanınızdan çıkartarak okutunuz.

Samsun Sağlık çalışanlarına ücretsiz ulaşım Ne zamana kadar?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla sağlık çalışanlarına tanınan ücretsiz toplu taşıma kullanım hakkı 30 Haziran 2022 tarihine kadar uzatıldı.

Abonman kartı ne demek?

MAVİ Kart ( Abonman ) Ulaşım ücret tarifesi ve kullanım koşulları UKOME tarafından belirlenen, aylık abonman yüklenerek kullanılan “İstanbulkart”tır. Aylık yüklemenin yanında normal dolum yapılarak da kullanılabilen kişisel karttır.

Paso almak için ne gerekli?

1 adet vesikalık fotoğraf ( Son 6 ay içinde çekilmiş) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. (Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde öğrenci konumunda bulunan bütün öğrencilerin öğrenci oldukları bilgisi MERNİS (Merkezi Nüfus İdaresi Sistemi)’den alınan bilgiler doğrultusunda sistemimiz tarafından görülebilmektedir.

Samsun tramvay ücreti ne kadar?

Eylül ayında yapılan zamda dolmuşlar 3 liradan 3 lira 50 kuruşa, otobüsler ve tramvay ücretleri de 4 liradan 4.50 TL çıkarıldı. Öğrenciler için ise, özel halk otobüsleri 2 TL’den 2.5 TL, belediyeye ait otobüsler 1.75 TL 2 TL’ye, tramvay ise 1.65 TL.’den 1.85 TL’ye çıkarıldı.

You might be interested:  Meb Sınav Ücreti Ne Kadar Oldu?(Solución)

Tramvay ücreti ne kadar Konya?

Konya ‘da hızlı ulaşım sağlayabilmeniz adına tramvay hattını da kullanabilirsiniz. İndirimli Elkart ile şehir içi seyahat ücreti 1,55 TL, tam bir kişi ücreti ise 2,50 TL şeklindedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *