Selçuk Üniversitesi Öğrenci Şifresi Nasıl Alınır?(Doğru cevap)

Selcuk Üniversitesi öğrenci Girişi Nasıl Yapılır?

Sisteme giriş için öğrenci işlerinizin verdiği https://obis. selcuk.edu.tr/ adresindeki öğrenci otomasyonuna giriş için kullandığınız şifreyi kullanarak uzaktan eğitim sistemine giriş yapabileceksiniz.

Öğrenci e postası nasıl alınır selcuk Üniversitesi?

selcuk.edu.tr adresi üzerinden giriş yapılabilen yeni sistem üzerinde, her öğrenci için ÖĞRENCİ[email protected] selcuk.edu.tr formatında e – posta adresleri tanımlanmıştır. E – posta sistemine giriş şifresi, üniversitemiz Öğrenci İşleri Bilgi Sistemi (https://obis. selcuk.edu.tr) sistemi giriş şifresi ile aynıdır.

Obis şifresi nasıl alınır?

OBS’ye giriş şifresini unutan/kaybeden öğrencilerin, https://obs.ankara.edu.tr adresindeki ekrandan “şifremi unuttum” butonuna tıklayarak karşılarına gelen soruları cevaplamaları durumunda sistemde kayıtlı e-posta adreslerine yeni şifre gönderilecektir.

Üniversite öğrenci giriş şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim?

ÖBS Öğrenci Bilgi Sistemi https://obs.cumhuriyet.edu.tr/oibs/ ogrenci.login.aspx adresine giriniz. ŞİFREMİ UNUTTUM linkine basın ve gerekli bilgileri girerek şifrenizi yenileyin.

Selçuk Üniversitesi Kayıt Yenileme Nasıl Yapılır?

Tüm öğrencilerimiz güz veya bahar yarıyılı dersleri başlamadan www. selcuk.edu.tr ana sayfasındaki Öğrenci menüsünden Akademik Takvim ‘de belirtilen Kayıt Yenileme tarih aralığında www. selcuk.edu.tr ana sayfasında Kayıt Yenileme linkleri paylaşılır.

SÜ hangi üniversite?

Selçuk Üniversitesi, 11 Nisan 1975 tarihinde Konya’da kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir.

SÜ nerede?

Selçuk Üniversitesi, Konya ve ilçelerinde 1975 yılında resmi olarak kurulmuş ve ilk öğrencilerini kabul etmiştir. Bir dönem Devlet Mimarlık Mühendislik Akademisi unvanını da alan bu üniversite, bu tarihten itibaren birçok fakültenin açılmasıyla birlikte faaliyet alanını genişletmiştir.

You might be interested:  Sınav Stresini Yenmek Için Ne Yapmalıyız?(Solución)

Konya Selçuk Üniversitesi hangi ilçede?

Semt/Mahalle olarak Ardıçlı Mh. ve Selçuklu ilçesine bağlıdır. Selçuk Üniversitesi haritası Konya ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Selçuk Üniversitesi posta kodu 42000.

Nişantaşı Üniversitesi Obis şifresi nasıl alınır?

E-mail almak veya göndermek için http://mail. nisantasi.edu.tr mail ara yüzünü kullanmanız yeterli. Kullanıcılar, Öğrenci No @std. nisantasi.edu.tr yazarak şifre kısmına da, OBİS şifresi. Örnek: [email protected] nisantasi.edu.tr >>>> Şifre: ********* ( OBİS ŞİFRESİ ) ******* yazarak giriş yapabilirsiniz.

Kocaeli Öbs şifresi nasıl alınır?

– Şifre işlemleri, Öğrenci Bilgi Sistemi üzerinden: https://ogr. kocaeli.edu.tr/koubs/ogrenci/index.cfm yürütülür. -Bu linkte şifremi unuttum seçeneği ile sisteme kayıtlı cep telefonunuza gelen şifreyi edestek ders sistemlerine kullanabilirsiniz.

EBYU OBS sifresi nasil alinir?

OBS şifrenizi bağlı bulunduğunuz birimin öğrenci işlerinden, PBS şifrenizi ise bağlı olduğunuz birimin Personel Bilgi Sistemi sorumlusundan alabilirsiniz. OBS veya PBS sistemine girebilen her personel ve öğrenci Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi veri yönetim sitemine (https://portal. ebyu.edu.tr/) giriş yapabilir.

Obis şifremi unuttum ne yapmalıyım?

OBIS /PERSIS şifrenizi bilmiyorsanız: https://e-kapi.gelisim.edu.tr/Password/Forgotpassword link üzerinden OBIS / PERSIS şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

ATA AÖF OBS Şifre Nasıl Alınır?

Öğrenci Bilgi Sistemi ( OBS ) ana sayfasında bulununan ” şifremi unuttum ” veya ” AOF şifre ” butonlarını kullanarak şifrenizi yeniden belirleyebilirsiniz. OBS için belirlediğiniz şifre ile LMS’nede giriş yapabilirsiniz.

ÖBS ye nasıl girilir?

Yanıt: ÖBS ‘ ye girmek için [http:// obs.ticaret.edu.tr/] adresini tarayıcınızın adres çubuğuna girmeniz ve ilgili adrese gitmeniz gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *