Spotify Premium Ne Kadar Öğrenci?

Aylık 8,99 TL ödeme yapacaksın. Fiyat daha sonra değişecek olursa sana önceden haber vereceğiz. Spotify Hesap sayfandan istediğin zaman iptal edebilirsin.

Öğrenci Premium ne kadar?

Üye olduğun veya durumunu yeniden doğruladığın son tarihten itibaren en fazla 12 ay boyunca Premium Öğrenci için erişimin olmaya devam edecek. Bu dönem sonunda artık öğrenci değilsen bundan sonra Premium Öğrenci ‘den yararlanabilir durumda olmayacaksın. Sonra üyeliğin 17,99 TL/ay olarak Premium Bireysel’e dönüşecek.

Spotify öğrenci üyeliği nasıl yapılır?

Spotify Öğrenci Üyeliği Nasıl Alınır?

  1. Spotify uygulamasını açın.
  2. Premium üyeliğiniz yoksa menüden Premium seçeneğine tıklayın.
  3. Planları görüntüle seçeneğine tıkladıktan sonra ‘ Öğrenci için premium’ seçin ve kullanmaya başla butonuna basın.
  4. Üyelik hesabı yoksa gerekli bilgileri doldurun ve üyelik hesabı açın.

Spotify öğrenci kimleri kapsıyor?

Öğrenci için Premium’u Edin SheerID tarafından doğrulanmış, desteklenen yüksek okul/üniversite öğrencileri için geçerlidir. Doğrulamak için yüksek okul/üniversite portalında oturum açabilir veya kayıt belgeni yükleyebilirsin. Öğrenci e-posta adresini Spotify hesabına kaydetmen gerekmez.

1 yıllık Spotify ne kadar?

Spotify ‘ın yeni yıllık üyelik paketi sadece 139 TL.

YouTube Premium ne kadar?

YouTube ‘taki videoları reklamsız olarak kullanıcılara sunan YouTube Premium ‘un Türkiye fiyatı aylık 16.99 TL olarak duyuruldu. YouTube Premium ‘un 5 kişiye kadar kullanım imkanı sunulan Aile paketi üyeliği ise aylık 25.99 TL olarak belirlendi.

You might be interested:  5 Sınıf Öğrenci Hangi Okula Gidecek?(Çözüm bulundu)

Spotify hesabını 2 kişi kullanabilir mi?

Aynı adreste yaşadığınızı doğruladıktan sonra Spotify hesaplarınızı istediğiniz yerde ve dilediğiniz cihazda kullanabilirsiniz. Duo Mix’i nedir? Yalnızca Premium Duo üyelerinin kullanabildiği, özel bir çalma listesidir. Ortak dinleme geçmişinize bağlı olarak ikiniz için de düzenli olarak güncellenir.

Spotify öğrenci için hangi belgeler?

Bunlar: Ders programı, transkript, kayıt belgesi, okul harcı makbuzu ve kayıt mektubu. Bu belgelerden en az ikisini girmeniz gerekiyor. – Yukarıda adı geçen evraklardan en az ikisini giriş yaptığınızda Spotify öğrenci kampanyasından siz de faydalanabilirsiniz.

Spotify öğrenci 1 yıllık mı?

Geçerli bir yüksek okulda veya üniversitede kayıtlı olan bir öğrenciysen ve 18 yaşından büyüksen yararlanabilirsin. Premium Öğrenci ‘yi 4 yıla kadar kullanabilirsin.

Spotify öğrenci üyeliği sadece üniversite mi?

Spotify ‘dan yapılan açıklamaya göre öğrenci paketi sadece üniversite öğrencilerini kapsıyor.

Spotify öğrenci nasıl alınır lise?

Öğrencilerin tek yapması gereken, https://www. spotify.com/tr/ student adresini ziyaret edip kayıt olmaları. Sonrasında diledikleri yerde diledikleri zaman istedikleri müzik ve sanatçıları dinlemenin tadını çıkarabilirler.

Öğrenci belgesi nasıl alınır?

Öğrenci belgesi de, sistemde kayıt altına alınan belgelerden biridir. E-devlet üzerinden de lise öğrencileri şifrelerini girerek, öğrenci belgelerini alabilir. Lise öğrencileri e-okul sisteminden kolayca faydalanabilir. E-okul sistemi içerisinde bulunan öğrenci belgeleri, öğrenciler için özel olarak hazırlanıyor.

Spotify ilk 3 ay ücretsiz mi?

Spotify, bu üç ay içerisinde sizden herhangi bir ücret almayacak. Ancak üç ayın sonunda Premium üyelik ücreti olan 17,99 TL’yi hesabınızdan çekecek. Fakat üç ay sonunda Premium üye olmaya devam etmek istemezseniz hesap ayarlarınızdan üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

Spotify ücreti ne kadar?

Spotify premium bireysel paketi 1 aylık 17,99 TL fiyat olarak belirlenmiştir. Spotify Duo paketi aylık 23,99 TL olup aynı anda 2 kişi kullanılabilir. Spotify Aile paketi 6 hesabın aynı anda kullanmasını sağlar ve fiyatı aylık 29,99 TL’dir.

You might be interested:  Pasaport Nasıl Alınır Öğrenci 2016?(Çözülmüş)

Spotify ne kadar 2021?

Spotify ‘dan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada 1 Şubat tarihinden itibaren Premium Aile paketini kullananların 26.99 TL yerine 29.99 TL ödeme yapacaklarını kaydetti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *