Thy Öğrenci Indirimi Nasıl?(Mükemmel cevap)

Miles&Smiles üyeliğinizi oluşturun, üyeliğiniz varsa hesabınıza giriş yapın. Üyelik hesabınızda “Kişisel Bilgilerim” alanına girin, “İndirim Çeşitleri” kısmında “Öğrenci” seçeneğini işaretleyin ve “Kaydet” butonuna tıklayın. Sistem onay verdiği zaman öğrenci bildirimi işleminiz tamamlanacak.

Uçaklarda Öğrenci indirimi var mı?

Öğrencilere Anında Yüzde 25 İndirim Fırsatı! Türk Hava Yolları, uçak biletlerinde öğrenci belgesini ibraz eden ve 24 yaşını geçmemiş öğrencilere %25 indirim uyguluyor. Öğrenciler doğrulama sistemi ile öğrenci belgesi ibraz etmeden otomatik olarak %25’lik indirimden faydalanabilecekler.

Miles Smiles üyelik paralı mı?

Miles&Smiles, Türk Hava Yolları’nın özel yolcu programıdır. Üyelik için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve 2 yaşın üzerindeki bütün gerçek kişilere bireysel olarak açıktır. Başvuru formları THY Satış Ofislerinden, THY check-in kontuarlarından ve THY kontuarlarından talep edilebilir.

Miles and Smiles öğretmen üyesi nasıl olunur?

Miles&Smiles hesabınızın “İndirim Seçenekleri” kısmına girip “ Öğretmen ” alanını işaretleyin. Bilet almadan önce Miles&Smiles üyelik hesabınıza giriş yapın. Bilet alımına başlarken, ana sayfadaki uçuş arama bölümünün sonunda yer alan “kabin ve yolcu seçimi” alanında ” Öğretmen ” seçeneğini işaretleyin.

You might be interested:  Ösym Sınav Yerleri Ne Zaman Belli Olacak?

THY de engelli indirimi ne kadar?

Türkiye çıkışlı Türk Hava Yolları seferlerinde engelli yolcularımızın sadece bir kereliğine engelli belgeleriyle birlikte Miles&Smiles üyesi olmaları yeterli oluyor. Engelli yolcularımız iç hat biletlerinde %20 indirimden, dış hat biletlerinde %25 indirimden faydalanırken sürekli belge göstermelerine gerek kalmıyor.

Pegasus Öğrenci indirimi var mi?

Öğrenci sınıfında, 13 yaşından gün almış, 25 yaşından gün almamış öğrenciler yer almaktadır. İndirim işaretlemiş olmanıza rağmen indirim alınamayan ücretler promosyonel ücretlerdir. İndirimden yararlanabilmek için havalimanında kimlik ibraz edilmesi zorunludur.

Kaç yaşa kadar uçak bileti ücretsiz?

Bebek Yolcu 0 – 2 yaş arası ikinci yaş gününü kutlamamış olan yolcularımızdır. Bebek yolcular doğumlarından itibaren ilk 48 saat içerisinde uçuşlarımıza kabul edilmemektedir.

Miles&Smiles Kimler Üye Olabilir?

Miles&Smiles üyeliği, hali hazırda özel yolcu programlarının yasayla serbest olduğu ve Miles&Smiles ‘ın sunulduğu herhangi bir ülkede mukim 2 yaşın üzerindeki bütün gerçek kişilere bireysel olarak açıktır; bu kişiler kişisel statüleriyle ilgili kurallara uydukları takdirde programa üye olabilirler.

Miles Smiles nedir ne işe yarar?

Miles&Smiles; Türk Hava Yolları ve program ortağı havayolu firmalarıyla gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan, program ortaklarında yaptığınız harcamalardan, Miles&Smiles anlaşmalı kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerden Mil kazandıran bir özel yolcu programıdır.

Miles and Smiles üyelik numarası nerede yazar?

Miles&Smiles üyelik numaramı hatırlayamıyorum, nereden öğrenebilirim? THY Miles&Smiles Müşteri Hizmetleri’nin 444 0 849 numaralı telefonunu arayarak veya Turkish Airlines mobil uygulaması içerisindeki Profilim alanından öğrenebilirsiniz.

Miles&Smiles TK numarası nedir?

TK Numarası, Türk Hava Yolları Yolcu programının üye hesabıdır. Kazandığınız Miller bu numaralı Miles&Smiles üyelik hesabınızda birikir.

1 mil kaç para?

Biriktirilen her 100 mil 1 TL değerindedir.

Miles and Smiles hangi bankaya ait?

Miles&Smiles Kredi Kartı ve Avantajları | Garanti BBVA.

You might be interested:  Nasıl Iyi Bir Öğrenci Olunur?(Mükemmel cevap)

Engelli uçak bileti indirimi nasıl alınır?

Yolcularımızın bu indirimden faydalanmaları için %40 ve üzeri oranda engelli olduğunu gösteren bir belgeyi (T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı’ndan alınmış engelli kimlik kartı, sağlık kurulu raporu veya ”Özürlü” ibaresi bulunan nüfus cüzdanı) ibraz etmeleri gerekmektedir.

Pegasus engelli indirimi nasıl alınır?

Check-in sırasında askeri kimlik ve sınır geçiş kağıtları ibraz edilerek indirim talep edilebilir. Uygun belgelerin sunulmaması halinde, uçuş gününde geçerli olan fiyat üzerinden yeni bir bilet alınmalıdır.

Türk Hava Yolları tekerlekli sandalye hizmeti nasıl alınır?

Uçuştan en az 48 saat önce tekerlekli sandalye talebini ileten ve talebi onaylanan yolcularımız için ücretsiz tekerlekli sandalye hizmeti sunuyoruz. Tekerlekli sandalye talebini uçuştan 48 saat öncesine kadar belirtmeyen yolcularımızın talepleri, istasyon imkanları dahilinde değerlendiriliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *